Novinky | Rizika vakcín
Investigativní práce

James Corbett – Budoucnost vakcín

Pokud lidé jako Gates, Fauci a zástupci mezinárodního zdravotnického průmyslu prosadí to, co chtějí, život se nevrátí do normálu, dokud celá planeta nebude očkovaná proti SARS-CoV-2. Mnozí ale nechápou, že vakcíny, které se vyvíjí proti SARS-CoV-2, se nepodobají žádným vakcínám, které kdy předtím byly použity na lidské populaci. A i když se tyto vakcíny zdají být radikálně odlišné, představují pouze začátek naprosté transformace vakcinační technologie, která nyní probíhá ve výzkumných laboratořích po celém světě. Tohle je studie budoucnosti vakcín.

Číst více >>
COVID-19 vakcína

Světově uznávaný expert dr. Bhakdi říká: „Vakcína proti COVID-19 je nebezpečná a zbytečná”

Renomovaný a světově uznávaný vědec dr. Sucharit Bhakdi, který má za sebou přes 300 publikací o imunologii, bakteriologii, virologii a parazitologii, tvrdí, že nově zaváděná vakcína proti COVID-19 je nebezpečná a vyloženě riskantní. V tomto videu se od něj dozvíme, jak imunita funguje, a proč současná proti-koronavirová opatření nejsou vědecky opodstatněná.

Číst více >>
Osobní příběh

Příběh muže, kterému očkování změnilo život

Příběh 32letého amerického doktora a bývalého hasiče Nicka, otce 3 dětí, který byl celý život zdravý, a u kterého se po očkování běžnou vakcínou Tdap (záškrt, tetanus, černý kašel) projevily velice vážné nežádoucí účinky s trvalými následky na zdraví (zánět míchy, porucha sluchu).

Zánět míchy (příčná myelitida) se také projevil u jedné dobrovolnice, co podstoupila testování vakcíny na COVID-19. Odkaz na něj na konci článku na webu.

Číst více >>
Lékaři / Odborníci

Dr. Palevsky: O neočkovaných dětech & Fakta o ingrediencích vakcín

Věděli jste, že vakcíny obsahují rtuť? Dr. Palevski s více jak 20 letou praxí v medicíně hovoří o faktu, že žádné studie nepotvrzují bezpečnost vakcín.

Z jeho pozorování a výzkumu zjišťuje, že vakcíny, jak se zdá, způsobují rapidní nárůst v autoimunitních chorobách a poruchách u dětí a mladých dospělých.

Číst více >>